John Luke Arrington, Springboro / Elon (N.C.)
Alex Dalton, Troy / Oklahoma
Jordan George, Alter / Akron
Marc Raye-Redmond, Trotwood-Madison / Columbia
Jordan Whitfield, Wayne / Eastern Kentucky
Robert Young, Miamisburg / Urbana
Women’s basketball
Naddiyah Cross, Centerville / Kent State
Bethany Krause, Centerville / Idaho
Ashton Lovely, Greeneview / Cincinnati
Alexus Rockwell, Belmont / Huntington (Ind.)
Dani Shafer, Fairmont / Maryville (Mo.)
Chea Taylor, Bellbrook / Detroit Mercy
Makayla Waterman, Fairmont / Ohio State
Kathryn Westbeld, Fairmont / Notre Dame
Aubrey Zimmerman, Beavercreek / Notre Dame (Ohio)
Men’s basketball
Eric Meininger, Centerville / West Liberty (W.Va.)
Jordan Michael, Fairborn / Lake Erie (Ohio)
Softball
Kaitlyn Bergman, Lebanon / Toledo
Allison Castle, Northeastern / Ohio Northern
Riley Curtis, Springboro / Bluffton
Morgan Daniel, West Carrollton / Tiffin
Bri Eichbaum, Tippecanoe / Lee (Tenn.)
Cassie Gingerich, Tippecanoe / Liberty (Va.)
Alicia Hansen, Fenwick / Tennessee Martin
Brittany Huff, Northmont / Bluffton
Kylie Mullenix, Brookville / Radford (Va.)
Savannah Scott, Lebanon / Ohio Northern
Ashley Sharpe, Centerville / Indianapolis
Sam Showalter, Lebanon / Toledo
Baseball
Riley Brown, Bellbrook / Brescia (Ky.)
Nick Cecil, Lebanon / Evansville
Joey Chapman, Spg. Shawnee / Cedarville
B.J. Donathan, Tippecanoe / King (Tenn.)
Doug Lowe, Triad / Cincinnati
Zach Kendall, Troy / Bowling Green State
Wes Noble, Lebanon / Campbell (N.C.)
Jeff Paul, St. Henry / Ohio Dominican
Chris Pluta, Springboro / Bowling Green State
Jeremy Randolph, Miamisburg / Wright State
Jack Schaff, Springboro / Florida International
Women’s golf
Kelsey Koesters, Coldwater / Findlay
Sarah Kolodzik, Miami Valley / Virginia
Lindsey Murray, Tippecanoe / Xavier
Molly Skapik, Miamisburg / Louisville
Men’s golf
Tripp French, Oakwood / Xavier
Volleyball
Samantha Cash, Miami East / Tennessee Tech
Courtney Hiltibran, Mechanicsburg / Central Michigan
Erin Jans, Tippecanoe / West Liberty (W.Va.)
Madison Johnson, Beavercreek / Alderson-Broaddus (W.Va.)
Allison Morrett, Miami East / Tennessee Tech
Natalie Seiler, Alter / Indiana-Purdue Fort Wayne
Megan Wendel, Marion Local / Findlay
Ashley Wenz, Springboro / Ohio State
Women’s soccer
Chelsea Clawson, Tippecanoe / Concord (W.Va.)
Taylor Greene, Xenia / Northern Kentucky
Katie Grunder, Alter / Auburn
Avalee Hagerty, Alter / Miami (Fla.)
Sarah Harmer, Tippecanoe / Bowling Green State
Brittany Huff, Northmont / Bluffton
Sezcezney Lytle, Fenwick / Cincinnati State
Men’s swimming
Henrik Pohlmann, Beavercreek / Virginia
Brock Turner, Oakwood / Stanford
Women’s swimming
Ally Mayhew, Oakwood / Florida International
Abby Saner, Xenia / Wright State
Jamie Vandewerker, Beavercreek / Cleveland State
Wrestling
Preston Bowshier, Kenton Ridge / Wheeling Jesuit (W.Va.)
Jacob Danishek, Dayton Christian / Indiana
Austin Reese, Mechanicsburg / Ohio
Women’s tennis
Rheanna Morehart, Miami Valley / Northern Kentucky
Men’s tennis
Zach Berry, Springboro / Dayton
Rowing
Grace Horner, Chaminade Julienne / Canisius (N.Y.)
JoAnna McNutt, Beavercreek / Cornell
Rebecca Yaklic, Centerville / Louisville
Women’s track & field / cross country
Jacquelyn Crow, Lebanon / Furman
Michelle McKinney, Eaton / Kentucky
Jordan Townsley, Miamisburg / Georgia State
Men’s track & field / cross country
Quinn Williamson, Brookville / Lawrence Tech (Mich.)
Women’s lacrosse
Taylor Swartz, Fenwick / Siena Heights (Mich.)
Men’s bowling
Kyle Kessler, Northmont / Wright State
About the Author