High School Football: Division I, II and III all-district teams announced

The 2022 Ohio Prep Sportswriters Association Southwest All-District Division I, II and III football teams, as selected by a media panel from the district:

DIVISION I

First Team Offense

Backfield: Drew Baker, Kettering Fairmont, 5-10, 190, sr., RB; Mitch Bolden, West Chester Lakota West, 6-1, 202, sr., QB; Eric Davis, Liberty Township Lakota East, 5-10, 190, sr., RB; Talon Fisher, Fairfield, 6-1, 215, jr., QB; Austin Hardin, Milford, 5-9, 170, sr., QB; Braden Kay, Lebanon, 5-7, 160, sr., RB; Jordan Marshall, Cincinnati Moeller, 5-11, 200, jr., RB; Evan Ruzzo, Springboro, 5-10, 185, sr., QB; Bryce Schondelmyer, Springfield, 6-2, 195, sr., QB; RJ West II, Princeton, 6-3, 190, sr., QB; Zach Williams, Huber Heights Wayne, 5-9, 185, sr., RB.

Receivers: Tennel Bryant, Cincinnati Moeller, 5-8, 160, sr.; Anthony Brown, Springfield, 5-11, 175, sr.; Nic Bruder, Centerville, 6-0, 205, sr.; Jackson McGohan, Miamisburg, 6-5, 221, sr., RJ Mukes III, Huber Heights Wayne, 5-10, 175, sr.; Brennan Remy, West Chester Lakota West, 6-0, 175, jr.; Jamaal Sharp, Cincinnati St. Xavier, 5-11, 170, sr.

Linemen: Matty Appel, Springboro, 6-4, 240, sr.; Tony Curtis, West Chester Lakota West, 6-1, 246, sr.; Phillip Daniels, Cincinnati Princeton, 6-5, 290, sr.; Dalton Davis, Fairfield, 6-3, 290, sr.; Evan James, Cincinnati Elder, 6-1, 260, sr.; Joshua Padilla, Wayne, 6-5, 280, sr.; Kaeden Partenach, Kettering Fairmont, 6-3, 245, sr.; Austin Siereveld, Liberty Township, Lakota East, 6-5, 320, sr.

Kicker: Tyler Bohn, West Chester Lakota West, 6-0, 185, Sr.

First Team Defense

Linemen: Bryce Faulk, Mason, 6-2.5, 235, sr.; Samari Freeman, Cincinnati Elder, 5-8, 230, sr.; Dalton Gustwiller, Kettering Fairmont, 6-5, 285, sr.; Javon Hammonds Jr., Huber Heights Wayne, 6-4, 225, jr.; Brandon Martin, Cincinnati Moeller, 6-0, 240, sr.; Robert Owens Jr., Springfield, 6-2, 245, sr.; Gabe Verdon, Hamilton, 6-2, 230, sr.; Quinten Wagers, Lebanon, 6-4, 198, jr.

Linebackers: Jacob Asbeck, West Chester Lakota West, 5-11, 180, jr.; Jake Bates, Mason, 5-9, 190, sr.; Ronan Casanova, Middletown, 5-11, 220, sr.; Joe Ginnetti, Cincinnati Moeller, 6-1, 220, sr.; Breeon Ishamil, Cincinnati Princeton, 6-4, 220, sr.; Joseph Jean-Louis, Centerville, 6-2, 210, sr.; Matt Karpinsky, Centerville, 6-1, 205 sr.; Jaivian Norman, Springfield, 5-10, 190, sr.

Secondary: Caleb Clark-Glover, Cincinnati Princeton, 5-11, 170, sr.; Emmanuel Deng, Centerville, 6-2, 170, sr.; Josh Fussell, West Chester Lakota West, 5-11, 180, sr.; Malik Hartford, West Chester Lakota West, 6-3, 180, sr.; Robert Houston, Cincinnati St. Xavier, 5-10, 165, sr.; Josiah Jackson, Fairfield, 6-1, 175, sr.; Ben Minich, West Chester Lakota West, 6-1, 185, sr.; Aaron Scott, Springfield, 6-1, 170, jr.; Jacob Smith, Milford, 6-0, 190, sr.

Punter: Ethan Page, Cincinnati Moeller, 5-9, 170, sr.

Offensive player of the year: Jordan Marshall, Cincinnati Moeller

Defensive player of the year: Malik Hartford, Lakota West

Coach of the year: Justin Roden, Cincinnati Oak Hills

Second Team Offense

Backfield: Lemond Chambers, Middletown, 6-0, 225, sr., RB; Luke Flowers, Cincinnati Elder, 5-10, 180, sr., RB; Jordan Jackson, Fairfield, 5-11, 175, sr., RB; Zae Jennings, Cincinnati Colerain, 6-2, 195, jr., QB; Tyrell Lewis, Huber Heights Wayne, 6-1, 180, so., QB; Deandre Rutherford, Cincinnati Princeton, 5-9, 172, sr., Ben Schoster, Cincinnati Elder, 6-4, 195, Sr., QB; RB; Jaxon Schreiber, Cincinnati Oak Hills, 6-1, 170, sr., QB; Natwan Webster, Milford, 5-10, 225, sr., RB; Willizhaun Yates, Springboro, 6-1, 155, jr.

Receivers: Daylen Bradley, Springfield, 5-10, 160, sr.; Javien Brownlee, Clayton Northmont, 5-10, 180, sr.; Reece Davis, Milford, 5-11, 175, jr., Cade Lamb, Springboro, 5-9, 145, sr.; Trent Lloyd, West Chester Lakota West, 5-11, 180, sr.; Justin Re, Cincinnati Elder, 6-1, 170; Riley Woods, Cincinnati Princeton, 5-9, 165, sr.

Linemen: Thomas Biel, Cincinnati Moeller, 6-4, 275, sr.; Enoch Cruz, Kettering Fairmont, 6-5, 295, sr.; John Currin, Cincinnati Moeller, 6′3 250, sr.; Nicholas Cravens, Mason, 6-3, 215, so.; Jaylen Eberhardt, Cincinnati Princeton, 6-3, 270, jr.; Jacob Langston, Lebanon, 6-2, 275, sr.; Kanen Messer, Cincinnati West Clermont, 6-0, 275, sr.; James Owsley, Centerville, 6-5, 300, sr.; Evan Tengesdahl, Huber Heights Wayne, 6-5, 285, sr.

Kicker: Jackson Courville, Centerville, 5-10, 170, sr.; Will Holt, Kettering Fairmont, 6-0, 180, sr.

Second Team Defense

Linemen: Caden Davis, Mason, 6-5, 240, sr.; Elijah Davis, West Chester Lakota West, 6-2, 260, sr.; Nathan Frey, Cincinnati Colerain, 6-1, 220, sr.; Majaden Lewis, Middletown, 6-3, 255, sr.; Carter Lucas, Cincinnati West Clermont, 6-3, 275, jr.; Payton Lupton, Clayton Northmont, 6-0, 205, sr.; Amare Thomas, Cincinnati Princeton, 6-0, 230, sr.; Trey Verdon, Hamilton, 6-1, 220, so.

Linebackers: Lanny Ash, Hamilton, 6-2, 215, sr.; Jordan Baker, Fairfield, 6-1, 225, jr.; Luke Berberich, Lebanon, 6-1, 185, jr.; Isaiah Birl, Cincinnati Walnut Hills, 6-1, 215, sr.; Kavi Bivins, Fairfield, 5-11, 220, sr.; Mike Brankamp, West Chester Lakota West, 6-0, 200, sr.; CJ Crawford, Beavercreek, 6-2, 225, jr.; Nick Scally, Milford, 6-1, 210, sr.; Connor Smith, Springboro, 5-10, 185, jr.

Secondary: Israel Bradford, Cincinnati Walnut Hills, 5-8, 160, jr.; Ray Coney, Fairfield, 6-2, 210, sr.; Ross Coppock, Centerville, 6-1, 190, jr.; Chris Henry Jr., Cincinnati West Clermont, 6-4, 175, fr.; Kamron Payne, Kettering Fairmont, 6′0, 175, Jr., Reggie Powers, Centerville, 6-1, 200, jr.; Nicholas Sailers, Mason, 6-0, 195, sr.; Matt Seliga, Cincinnati Moeller, 5-11, 190, sr.

Punter: Sean Krueckenberg, Mason, 6-0, 195, sr.

Honorable Mention Preston Barr, Miamisburg; Omar Beckley, Cincinnati Western Hills; Teryntino Brown-Freeman, Cincinnati Princeton; Cahke’ Cortner, Clayton Northmont; Jayvin Norman, Springfield; Emable Wakilongo, Centerville; Drake Wells, Centerville; Quentin Youngblood, Beavercreek; Jacob Day, Cincinnati Oak Hills; Teaunn Hunter, Huber Heights Wayne; Dorian Williams, Cincinnati Princeton; Ethan Brown, Cincinnati West Clermont; Jayden Clark, Clayton Northmont; Tyshon Huff, Cincinnati Princeton; Trevor King, Cincinnati Oak Hills; Colin Remenowsky, Cincinnati Moeller; Darrail Davis, Cincinnati Western Hills; Journey Cain-Evans, Cincinnati Princeton; Jamier Carpenter, Cincinnati Colerain; Travis Lawrence, Cincinnati Princeton; Shaun Pouncy, Cincinnati West Clermont; Owen Russell, Kettering Fairmont; Cedric Works, Clayton Northmont; Luke Barkley, Cincinnati Oak Hills; Ebony Curry Jr., Hamilton; Brian Jones, Jr., Clayton Northmont; Trennan Lewis, Huber Heights Wayne; Paul “PJ” Nelson, Cincinnati Princeton; Max Rhodes, Cincinnati Oak Hills; Hassan Robertson, Hamilton; Baylor Stickel, Miamisburg; Chaz Cole, Cincinnati Princeton; Conlan Daniel, Cincinnati Moeller; Donovan Dillingham, Cincinnati Colerain; Jaylan Garrett, Hamilton; Carter Isaacs, Hamilton; Zion Mason, Cincinnati Princeton; Marlon Reed, Hamilton; Brody Tew, Cincinnati Oak Hills; Joshua Williams, Huber Heights Wayne; Landen Earley, Cincinnati West Clermont; Shaun Morse, Beavercreek.

DIVISION II

First Team Offense

Backfield: Brodey Berg, Cincinnati Anderson, 6-0, 190, jr., RB; Trey Cornist, Cincinnati Winton Woods, 6-0, 220, sr., RB; Tavionne Crosby, Trenton Edgewood, 5-10, 210, sr., RB; Van George, Cincinnati Winton Woods, 6-2, 210, jr., QB; Will Kocher, Kings Mills Kings, 6-2, 195, sr., QB; Troy Montgomery, Cincinnati Withrow, 6-1, 195, sr., QB; Adrian Norton, Riverside Stebbins, 6-0, 195, sr., QB; Brady Ouhl, Piqua, 6-0, 179, sr., QB; Trei’Shaun Sanders, Xenia, 5′11, 220, sr., RB; Griffin Scalf, Cincinnati Anderson, 6-2, 205, Senior, QB; Braden Sullivan, Trenton Edgewood, Junior, 6-1, 185, jr., Jaye Warren, Hamilton Ross, 5-9, 185, sr., RB.

Receivers: Santos Alvarez, Cincinnati Anderson, 6-2, 190, sr.; Koy Beasley, Cincinnati La Salle, 6-0, 180, jr.; Brayden Bischoff, Morrow Little Miami, 6-1, 175, sr.; Michael Mussari, Kings Mills Kings, 6-1, 185, sr.; Sam Reynolds, Sidney, 6-2, 168, Sr.; Tremell Wright, Xenia, 5-10, 180, sr.

Linemen: Jibril Bradford, Cincinnati Northwest, 6-2, 260, sr.; Camden Crooks, Kings Mills Kings, 6-2, 250, jr.; Darrion Fannon, Cincinnati Winton Woods, 5-11, 315, sr.; Gabe Funk, Xenia, 6-6, 265, jr.; Luke Halsey, Trenton Edgewood, 6-2, 260, jr.; Gunnar Stephan, Xenia, 6-2, 260, so., Jake Wheelock, Riverside Stebbins, 6-4, 275, jr.

Kicker: Jackson Trombley, Piqua, 5-11, 185, sr.

First Team Defense

Linemen: Anson Cox, Piqua, 6-5, 251, sr.; Quinterrius Jemison, Cincinnati Withrow, 6-0, 235, sr.; Hunter Jones, Kings Mills Kings, 5-11, 210, sr.; Terren Macklin, Cincinnati Winton Woods, 6-0, 295, sr.; Delan Massey-Wright, Winton Woods, 6-1, 265, so.; Jake Rhodes, Cincinnati La Salle, 6-3, 220, sr.; Jamell Smith, Xenia, 6-1, 240, sr.

Linebackers: Bryson Bastin, Hamilton Ross, 5-10, 225, sr.; Ronnie Butler, Xenia, 5-9, 215, so.; Nick Hoying, Kings, 6-0, 185, sr.; Tajh Landrum, Cincinnati La Salle, 6-3, 200, sr.; Sam Schmiesing, Piqua, 6-2, 233, sr., Evan Swartz, Trenton Edgewood, 6-2, 190, sr.; Qierstin Williams, Cincinnati Winton Woods, 6-0, 210, sr.

Secondary: Cameron Calhoun, Cincinnati Winton Woods, 6-0, 175, sr.; Jake Cameron, Kings Mills Kings, 5-10, 160, sr.; Elijah Frazier, Piqua, 6-2, 181, sr.; Jermaine Mathews, Cincinnati Winton Woods, 6-0, 180, sr.; Terhyon Nichols, Cincinnati Withrow, 6-0, 175, jr.; Logan Ullery, Troy, 5-10, 160, jr.; Jake Valerio, Trenton Edgewood, 5-9, 165, sr.; Myles Vordemark, Sidney, 5-11, 190, sr.

Punter: Joseph Claire, Oxford, Talawanda, 5-9, 190, sr.

Offensive player of the year: Trey Cornist, Cincinnati Winton Woods

Defensive player of the year: Jermaine Matthews Jr., Cincinnati Winton Woods

Coach of the year: Maurice Harden, Xenia

Second Team Offense

Backfield: Gavin McManus, Xenia, 6-0, 195, so.; Grant Maupin, Morrow Little Miami, 6-0, 185, sr.; Colton Endicott, Loveland, 5-10, 185, jr, RB; Nick Kawecki, Troy, 5-11, 190, sr., RB; Jahari Ward, Troy, 6-2, 230, jr., RB; Diego Yun, Cincinnati Northwest, 5-10, 160, sr., QB.

Receivers: Ryan Iam, Hamilton Ross, 6-4, 225, sr.; Hayden Marcum, Oxford Talawanda, 6-1, 190, sr.; Caden Piening, Cincinnati Anderson, 6-4, 235, so.; Quintin Simmons, Withrow, 6-1, 170, so.; Jamauree Thrasher, Cincinnati Northwest, 5-9, 155, sr.; Ly’vi’el Waters, Winton Woods, 6-2, 225, jr.

Linemen: Declan Hitte, Trenton Edgewood, 6-2, 270, jr.; Noah Kline, Loveland, 6-1, 250, sr.; Kaleb Martin, Xenia, 6-0, 225, jr.; Braiden Soliday, Piqua, 6-1, 311, sr.; Ben Svitkovich, Loveland, 6-2, 240, sr., Brady Wagers, Trenton Edgewood; Aidan Whittington, Morrow Little Miami, 6-6, 295, sr.

Kicker: Gunnar Hoffman, Morrow Little Miami, 5-10, 150, fr.

Second Team Defense

Linemen: Kelyn Dallio, Harrison, 6-2, 220, jr.; Phillip Johnson, Trenton Edgewood, 6-1, 225, sr.; DJ Morris-Williams, Oxford Talawanda, 5-11, 240, sr.; Keiahllo Norvell, Belmont, 6-1, 280, sr.; Chandler Starks, Cincinnati Anderson, 6-4, 235, sr.; Devon Strobel, Troy, 6-2, 225, jr.; Deandre Woolens, Cincinnati Withrow, 6-2, 255, sr.

Linebackers: Joe Banks, Harrison, 6-1, 220, jr.; Colten Beougher, Piqua, 6-3, 190, sr.; Noah Calvin, Cincinnati Northwest, 5-10, 175, sr.; Victor Fleming, Dayton Belmont, 6-0, 175, sr.; Jaxen Lewis, Xenia, 6-3, 180, sr.; Justin Hill, Cincinnati Winton Woods, 5-10, jr.; Eli Schoellman, Morrow Little Miami, 5-11, 190, so; Wyatt Walker, Trenton Edgewood, 6-3, 215, jr.

Secondary: Brick Barker, Trenton Edgewood, Senior, 6-1, 175, sr.; DeYor Brumfield, Cincinnati, La Salle, 6-0, 200, jr.; Ethan Freeland, Loveland, 5-10, sr., ; Lorenzo Hudson, Cincinnati Winton Woods, 6-2, 175, sr.; Paul Kelly, Kings Mills Kings, 5-10, 160, sr.; Bryson Roberts, Piqua, 5-11, 188, sr., Trent Smith, Xenia, 5-10, 170, sr.

Punter: Reed Rosebraugh, Cincinnati Turpin, 6-0, 185, sr.

Honorable Mention: Caelan Bush, Fairborn; Tra’mar Harris, Cincinnati Winton Woods; Tramonde Henry, Xenia; Jackson Tate, Xenia; Connor Bond, Loveland; Lavell Lyles, Riverside Stebbins; Dez Mata, Fairborn; Brayden Smith, Trenton Edgewood; Trenton Lee, Xenia; Will McCormick, Cincinnati Northwest; Patterson McHugh, Cincinnati Anderson.

DIVISION III

First Team Offense

Backfield: Lucas Berner, New Carlisle Tecumseh, 6-0, 180, sr., RB; Timothy Carpenter, Trotwood-Madison, 6-4, 205, jr., QB; Zackery Chisman, Mount Orab Western Brown, 5-9, 170, sr., RB; Daveion Fleming, Meadowdale, 5-10, 180, sr., Elijah Jackson, Monroe, 6-0, 200, sr., RB; Drew Novak, Mount Orab Western Brown, 6-6, 210, sr., QB; Josiah Payne, Dayton Chaminade Julienne, 5-8, 188, sr., RB; Alex Ritzie, Hamilton Badin, 6-2, 165, jr., QB; Armoud Seals, Woodward, 6-0, 200, jr., QB; Brock Short, Greenville, 5-8, 165, sr., RB; Tavien St. Clair, Bellefontaine, 6-4, 193, so., QB; Thad Stuckey, Wilmington, 5-10, 173, sr. RB.

Receivers: Donte Ferrell, Cincinnati Woodward, 6-2, 185, jr.; Matthew Frye, Mount Orab Western Brown, 6-2, 155, sr., Max Parker, Oakwood, 5-11, 160, sr.; Isaiah Smith, Mount Orab Western Brown, 6-1, 155, jr.; CJ Wilson, Bellefontaine, 6-2, 170, jr.

Linemen: Zeth Cowin, Wilmington, 6-5, 320, sr.; Eli Moore, Tipp City Tippecanoe, 5-10, 212, sr.; Tysen Rupp, Monroe, 6-0, 210, sr.; Kaleb Sherrer, Cincinnati Mt. Healthy, 5-9, 240, sr.; Ethan Teague, Dayton Chaminade Julienne, 6-4, 290, sr.; Sam Vine, Bellbrook, 6-0, 245, sr.

Kicker: Jackson Kleather, Tipp City, Tippecanoe, 5-10, 162, sr.

First Team Defense

Linemen: Alex Aducci, New Carlisle Tecumseh, 5-8, 200, sr.; Sullivan Ashcraft, Bellefontaine, 6-1, 225, sr.; Billy Foster, New Richmond, 6-4, 260, sr.; Jackson Martin, Hamilton Badin, 6-2, 235, sr.; Tyler Murray, Franklin, 5-11, 215, sr.; Darrick Perdue, Wilmington, 5-10, 300, sr.

Linebackers: Sam Barhorst, Bellbrook, 6-0, 185, sr.; Alex Caudill, 6-1, 210, sr., Keymaurie Henderson, Trotwood-Madison, 5-10, 215, so.; Cael Liette, Tipp City Tippecanoe, 5-11, 176, jr.; Wyatt McPeherson, Monroe, 6-2, 195, sr.; Kaden Starks, Hamilton Badin, 6-0, 190, sr.; Mike Watson, Cincinnati Mt. Healthy, 5-11, 195, jr.

Secondary: Carson Cheek, Hamilton Badin, 5-10, 160, sr., Eldon Korber, Bellbrook, 5-10, 170, sr.; Braedyn Moore, Hamilton Badin, 6-2, 190, sr.; Jack Moore, New Richmond, 6-0, 190, sr.; Jai’mier Scott, Cincinnati Mt. Healthy, 6-1, 192, so.; Michael Smith, Trotwood-Madison, 5-11, 165, jr.

Punter: Carson Labensky, Bellbrook, 6-4, 227, sr.

Offensive player of the year: Drew Novak, Mount Orab Western Brown

Defensive player of the year: Braedyn Moore, Hamilton Badin

Coach of the year: Nick Yordy, Hamilton Badin

Second Team Offense

Backfield: Elijah Brooks, Bellbrook, 5-11, 185, sr., RB; Ryan Chapman, Dayton Carroll, 6-0, 160, sr., QB; Chris Fogan, Bellefontaine, 5-11, 170, jr., RB; Xavier Jones, Tipp City Tippecanoe, 5-11, 172, jr., RB; Amare Lattimore, Dayton Thurgood Marshall STEM, 5-9, 180, jr., RB; Steve Lauterbach, Oakwood, 5-10, 160, jr., QB; AJ Metzger, New Richmond, 6-1, 185, sr., QB; Ryan Miles, Monroe, 5-10, 180, jr., QB; Rylan Monk, Franklin, 5-11, 205, sr., RB; Liam Poronsky, Tipp City Tippecanoe, 5-10, 178, sr., QB.

Receivers: Stanley Clyne, Tipp City Tippecanoe, 6-3, 164, sr.; Javier “JayJay” Etheridge, Cincinnati Mt. Healthy, 5-11, 180, jr.; Antonio Robinson, West Carrollton, 5-10, 170, jr., Armani Rodgers, Trotwood-Madison, 5-6, 145, fr.

Linemen: Izak Bowman, Franklin, 6-0, 235, jr.; Chris Devaughns, Dayton Meadowdale, 6-0, 270, sr.; Logan Dooley, Monroe, 6-1, 205, sr.; Harrison Greathouse, Oakwood, 5-9, 200, jr.; Tucker Hall, Franklin, 6-3, 250, jr.; Vincent Hummel, Bellbrook, 5-11, 185, sr.; Landon Woyce, Dayton Chaminade Julienne, 6-0, 240, sr.

Kicker: Jon Custis, Wilmington, 6-1, 170, jr.

Second Team Defense

Linemen: Levi Davidson, Franklin, 6-2, 205, sr.; Cohen Hale, Vandalia Butler, 6-1, 205, sr.; Haiden Manns, Bellefontaine, 6-2, 245, jr.; Ben Moreira, Oakwood, 6-0, 180, sr.; Fred Rogers, Vandalia Butler, 6-2, 235, sr.; Jamarcus Wyche, Trotwood-Madison, 6-4, 250, fr.

Linebackers: Reese Anzalone, Hamilton Badin, 6-0, 180, sr.; Josiah Botello, New Carlisle Tecumseh, 6-0, 195, sr.; Josh Dietz, Tipp City Tippecanoe, 6-1, 204, sr.; Tressel Gibson, Franklin, 6-0, 195, sr.; Craig McKinney, Goshen, 5-10, 185, sr.; Chase Pickard, Wilmington, 6-0, 200, sr.; Andrew Schneeman, Mount Orab Western Brown, 6-0, 175, sr.

Secondary: Jackson Berner, New Carlisle Tecumseh 6-0, 175, sr.; Payton Bey, Tipp City Tippecanoe, 5-9, 158, sr.; Jaleel Engleman Cincinnati Hughes, 5-11, 190, sr.; Austin Flohre, Vandalia Butler, 6-1, 185, jr.; Braylen Lee, Monroe, 6-1, 170, sr.; Terrence Sims, Dayton Thurgood Marshall, 6-0, 180, sr.

Punter: Jonathan Peltier, Dayton Chaminade Julienne, 6-2, 180, sr.

Honorable Mention: Caydn Denniston, Wilmington; TJ Engleman, Cincinnati Hughes, Saleem Ford, Cincinnati Hughes, Cam’ron Clark, Cincinnati Hughes; Tayven Crump, Vandalia Butler; Tyler Kilgore, Goshen; Evan Liette, Tipp City Tippecanoe; Riley Neer, Bellefontaine; Christian Hartman, Tipp Cty Tippecanoe; Damarion Hughes, Cincinnati Woodward; Luke Kosins, Bellbrook; Joe Leonard, Cincinnati Woodward; Luke Achterman, Wilmington; Brycen Bauer-Jones, West Carrollton; Tayshawn Brown, Dayton Carroll; Brayden Isaacs, Franklin; Sam Mitchell, Vandalia Butler; Josh Snell, Wilmington; Dane Tomlin, Mount Healthy Western Brown; Malekhi Price, Cincinnati Hughes; Spencer Smith, Mount Orab, Western Brown.

Credit: Nick Graham

Credit: Nick Graham