D-I at Hamilton
LaSalle vs. Winton Woods, 6 p.m.
Turpin vs. Princeton, 8 p.m.
Fri., Feb. 24
D-I at Trotwood-Madison
Springfield vs. Tecumseh, 5 p.m.
Xenia vs. Fairmont, 6:30 p.m.
Troy vs. Fairborn, 8 p.m.
D-I at Vandalia-Butler
Miamisburg vs. Lebanon, 5 p.m.
Bellefontaine vs. Beavercreek, 6:30 p.m.
Piqua vs. Centerville, 8 p.m.
D-I at Lakota West
Hamilton vs. Elder, 6 p.m.
Sycamore vs. Fairfield, 8 p.m.
D-II at Fairmont
Waynesville vs. Chaminade Julienne, 5:30 p.m.
Dunbar vs. Bellbrook, 7 p.m.
Clinton-Massie vs. Madison, 8:30 p.m.
D-II at Mason
Wyoming vs. Norwood, 6:30 p.m.
Hughes vs. Western Brown, 8 p.m.
D-III at Northmont
West Liberty-Salem vs. Greeneview, 6 p.m.
Milton-Union vs. Versailles, 7:30 p.m.
D-III at Western Brown
Clark Montessori vs. St. Bernard, 5:30 p.m.
Williamsburg vs. North College Hill, 7 p.m.
Bethel-Tate vs. Madeira, 8:30 p.m.
D-IV at Piqua
Bradford vs. Fairlawn, 5:30 p.m.
Jackson Center vs. Mississinawa Valley, 7 p.m.
Ansonia vs. Covington, 8:30 p.m.
Sat., Feb. 25
D-I at Trotwood-Madison
Vandalia-Butler vs. Stebbins, 5 p.m.
Springboro vs. Belmont, 6:30 p.m.
Sidney vs. Greenville, 8 p.m.
D-I at Lakota West
Amelia vs. Kings, 6 p.m.
Withrow vs. Milford, 8 p.m.
D-I at Hamilton
Little Miami vs. Harrison, 6 p.m.
St. Xavier vs. Lakota West, 8 p.m.
D-I at Fairfield
Glen Este vs. Middletown, 5 p.m.
Oak Hills vs. Talawanda, 6:30 p.m.
Loveland vs. Edgewood, 8 p.m.
D-II at Fairmont
Badin vs. Monroe, noon
Ross vs. Trotwood-Madison, 1:30 p.m.
Carroll vs. Meadowdale, 3 p.m.
Franklin vs. Fenwick, 4:30 p.m.
Oakwood vs. Ponitz, 6 p.m.
D-II at Springfield
Indian Lake vs. Kenton Ridge, 5:30 p.m.
Ben Logan vs. Tippecanoe, 7 p.m.
Graham vs. Spg. Shawnee, 8:30 p.m.
D-II at Mason
Aiken vs. Batavia, 11 a.m.
Goshen vs. Mariemont, 12:30 p.m.
Woodward vs. Reading, 2 p.m.
Indian Hill vs. New Richmond, 3:30 p.m.
Mt. Healthy vs. McNicholas, 5 p.m.
Taylor vs. Taft, 6:30 p.m.
D-III at Northmont
Brookville vs. Northridge, 4:30 p.m.
Northwestern vs. Northeastern, 6 p.m.
Miami East vs. Stivers, 7:30 p.m.
D-III at Vandalia-Butler
National Trail vs. Arcanum, 5 p.m.
Preble Shawnee vs. Franklin Monroe, 6:30 p.m.
Anna vs. Carlisle, 8 p.m.
D-III at Western Brown
Ripley Union Lewis vs. Blanchester, 4 p.m.
Oyler vs. Seven Hills, 5:30 p.m.
Cin. Country Day vs. Deer Park, 7 p.m.
D-III at Princeton
Riverview East vs. Roger Bacon, 4 p.m.
Shroder vs. Clermont NE, 5:30 p.m.
Purcell Marian vs. East Clinton, 7 p.m.
D-IV at Piqua
Mechanicsburg vs. Russia, 5:30 p.m.
Riverside vs. Fort Loramie, 7 p.m.
Lehman Catholic vs. Triad, 8 p.m.
D-IV at Troy
Tri-Village vs. Emmanuel Christian, 11 a.m.
Catholic Central vs. Jefferson, 12:30 p.m.
Southeastern vs. Yellow Springs, 3:30 p.m.
Miami Valley vs. Troy Christian, 5 p.m.
Legacy Christian vs. Cedarville, 6:30 p.m.
D-IV at Taylor
James Gamble Montessori vs. SCPA, 1 p.m.
Middletown Christian vs. Fayetteville Perry, 3 p.m.
Georgetown vs. Felicity-Franklin, 5 p.m.
Hillcrest vs. Cin. Christian, 7 p.m.
About the Author